2 Yıl Garantili Paketlenmiş Mısır Silajı satışlarımız devam ediyor!!!...

2018 yılı mahsülü paketlenmiş Mısır silajı satışlarımız başlamıştır...

Paketlenmiş Mısır Silajı yaklaşık 380-420 kg 130 TL / Tonu 320 TL'dir.

şeker pancarı

Adapazarı Şeker Fabrikası 53. Pancar Alım ve Şeker Üretim Kampanyasında 58 bin 699 Ton Yaş Küspe üretti

Adapazarı Şeker Fabrikası 53. Pancar Alım Ve Şeker Üretim Kampanyası Sorunsuz Tamamlandı

Adapazarı Şeker Fabrikası 53. Pancar Alım ve Şeker Üretim Kampanyasını 4 Aralık tarihinde sorunsuz bir şekilde tamamladı.

Adapazarı Şeker Fabrikası Genel Müdürü Naci Özavcı, 212.000 Ton Şeker Pancarının işlenerek, 30 bin 270 ton kristal şeker, 7 bin 680 ton melas (yüzde 50 Polar), 58 bin 699 Ton Yaş Küspe üretimi yapıldığını ve teknolojik değerler bakımından başarılı bir kampanya dönemi geçirildiğini belirtti.

Kampanyanın sorunsuz ve Kazasız bir şekilde sonuçlanmasından mutluluk duyduğunu belirten Naci Özavcı, emeği geçen tüm çalışanlar ve pancar çiftçilerine teşekkür etti.

Muş Şeker Fabrikası’nda 215 Bin Ton Pancar İşlendi

Şeker-İş Sendikası Muş Şube Başkanı Fikret Sancar, bu yıl fabrikalarında işlenen 215 bin ton şeker pancarından 31 bin ton şeker, 67 bin ton melas ve 70 bin ton yaş küspe üretildiğini belirtti.

Sancar, yaptığı yazılı açıklamada, 24 Eylül’de başlatılan ve 75 gün süren 31. Şeker Pancarı Alım Kampanyası’nın sona erdiğini anımsatarak, bu süre içerisinde fabrikada 215 bin ton şeker pancarı işlendiğini ifade etti.

Bu yıl geçen yıllara göre daha kaliteli ve daha temiz pancar alımı yaptıklarını bildiren Sancar, “Fabrikamızda işlenen 215 bin ton şeker pancarından 31 bin ton şeker, 67 bin ton melas ve 70 bin ton yaş küspe ürettik” dedi.

İlaç, mazot ve gübre gibi tarım girdilerinin yükselmesinden dolayı çiftçilerin ektiği üründen yeterli kazanç sağlayamadığını vurgulayan Sancar, pancar taban fiyatında uzun yıllardır makul bir artış yapılmadığını ve çiftçilerin bu durumdan mağdur olduğunu kaydetti.

Sancar, ürün verimi açısından da kentteki pancar üreticilerinin yeterli verimi alamadığına dikkati çekerek, bu durumun fabrikalarındaki verimi de etkilediğini söyledi.

Mısır Silaji | Sitemap | Konya Saç Ekimi | Saç Ekimi ADANA